• Fotobudka Legnica
  • Wynajem fotobudki Legnica
  • Legnica Fotobudka
  • Fotobudka na wesele Legnica
  • Legnica Foto budka na wesele
  • Foto budka
  • Fotobudka do wynajęcia Legnica
  • Legnica Foto Budka na wesele

Fotobudka Legnica

Prowadzisz biznes w Legnicy i szukasz wyjątkowej atrakcji na organizowaną przez siebie imprezę? Z pomocą przyjdzie nasza fotobudka.

Impreza z fotobudką w Legnicy

Legnica to miejscowość, w której odbywa się wiele eventów oraz akcji marketingowych. Aby się wyróżnić i przyciągnąć do siebie jak największą liczę ludzi, musisz postawić na oryginalność! Fotobudka to sprawdzony sposób, aby przyciągnąć do siebie tłumy. To niewielkie urządzenie gwarantuje świetną zabawę bez względu na wiek. Oczywiście nie jest ona przeznaczona tylko do imprez firmowych. Fotobudka urozmaici także Twoje wesele w Legnicy, chrzciny czy urodziny Cioci w miasteczku obok. W końcu kto z nas nie lubi się fotografować? Zdjęcia z fotobudki nie mają jednak nic wspólnego ze sztampowymi zdjęciami rodzinnymi, gdyż wraz z urządzeniem otrzymujesz od nas zestaw wyjątkowych akcesoriów – śmieszne przebrania, oryginalne nakrycia głowy, okulary czy sztuczne wąsy. Daj się ponieść fantazji i wybierz przebranie dla siebie. Możesz wybrać taką aranżację urządzenia, która sprawi, że poczujesz się nie jak w Legnicy, a w Hollywood! Jak działa fotobudka? Wystarczy ustawić się przed urządzeniem, samemu lub z grupą, i nacisnąć przycisk. Maszyna automatycznie wydrukuje zdjęcie. Prościej się nie da!

Ile kosztuje wynajęcie legnickiej fotobudki?

Koszt wynajęcia fotobudki w Legnicy uzależniony jest od wybranego przez Ciebie pakietu i zaczyna się od 450 zł. W zależności od czasu, na jaki chcesz wynająć fotobudkę oraz innych szczegółowych wymagań, możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie pakiet (Pico, Mini, Midi, Maxi oraz Pakiet Individual). Gwarantujemy nie tylko wiele śmiesznych gadżetów, ale także indywidualne tło zdjęć oraz ich personalizację, np. umieszczenie aktualnej daty czy logotypu Twojej firmy. Atutem urządzenia są jego niewielkie wymogi. Potrzebuje ono zaledwie gniazdka o mocy 230 V, wolnego miejsca (2 x 4 m) i ochrony przed złą pogodą. Nasz pracownik dostarczy urządzenie pod wskazany adres, podłączy i będzie służył pomocą przez cały czas trwania imprezy.

Jesteś zainteresowany wynajęciem urządzenia jakim jest fotobudka? Legnica i inne miasta województwa dolnośląskiego to teren naszego działania. Oferujemy również m.in. usługi fotobudki we Wrocławiu, który znany jest z wielu dużych eventów z jej udziałem. Poznaj szczegóły oferty i wycenę, dzwoniąc pod numer telefonu: 608 348 109 oraz kontaktując się z nami przez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dostępny na stronie internetowej formularz kontaktowy.